Archiwum - czerwca 2004

:( Komentarze (9)
28. czerwca 2004 07:19:00
linkologia.pl spis.pl
Kluseczek ma anginę.

kobieta_zamezna : :

Jak w bajce... Komentarze (9)
24. czerwca 2004 07:34:00
linkologia.pl spis.pl
- żabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

- kiedyś mówiłeś do mnie księżniczko, a teraz  - żaba

- kochanie zamiast sie cieszyć, że masz życie jak w bajce... ;)

- no tak, tylko że w tej bajce było chyba odwrotnie... No i przede wszystkim był książe ....

kobieta_zamezna : :

Chylcie czoła ... Komentarze (8)
23. czerwca 2004 09:58:00
linkologia.pl spis.pl
ZDAŁAM  ZDAŁAM  ZDAŁAM  

Zdałam to cholerne prognozowanie (co prawda tylko na trzy - ale biorąc pod uwage poziom moich wiadomości na ten temat...)  :)

kobieta_zamezna : :

linkologia.pl spis.pl
Wyniki już jutro. Poczekam. Staram się nie myśleć. Łudzę się, że zdałam. Czas zabrać się za pisanie pracy magisterskiej. Kuba szaleje. Obecnie ulubioną zabawą jest sprawdzanie "na ile mogę sobie pozwolić". A może stanowczo za dużo. Jedynym usprawiedliwieniem jest fakt, że ja byłam jeszcze gorsza. P. ma dodatkową pracę.

W. ma doła. Tak bardzo chciałabym mu pomóc. Już sama nie wiem, co lepsze… może powinnam się zamknąć i nie odwracać na siłę jego uwagi. W końcu problemów, które ma (czytaj tych, o których chce mi powiedzieć) nie rozwiążę. Wiem, że to boli, ale wydaje mi się ze to koniec… czy miłość leczy tylko miłość??? Zależy mi na tej przyjaźni. 

D. mnie unika. Może czuje przesyt. Potrafiliśmy przegadać na gg prawie całe 8 godzin. Fakt, że nasze rozmowy nigdy nie prowadziły do jakiegoś celu. Ważne było ze dobrze się rozmawia. Brakuje mi go trochę. Cześć jak się czujesz to trochę mało. Chciałabym wiedzieć dlaczego. Ubodło mnie to trochę. Wydawało mi się ze się rozumiemy. No cóż wszystko ma swój początek i koniec. W końcu znamy się już rok. Co z tego, że nie wiem jak wygląda? Już dawno przestało mnie to interesować. Na tej znajomości też mi zależy. Czasem dobrze porozmawiać z kimś anonimowym. Wyrzucić z siebie to, co boli bez groźby konsekwencji. Ktoś określił to kiedyś jako substytut spowiedzi. Może miał rację?

R. gra czysto. Wyłożył karty na stół. Doceniam to. Szkoda tylko że reguły gry mi nie odpowiadają...

A Paweł – może dobrze że zapomniał…
kobieta_zamezna : :

Jeszcze tylko dwa dni.... Komentarze (13)
18. czerwca 2004 07:38:00
linkologia.pl spis.pl
Sesja w toku. Ostatnie dwa egzaminy jakoś przeszły, ale ten, który mnie jutro czeka przyprawia mnie o gęsią skórkę.

Kluseczek nie mógł usnąć. Ale za to ja usypiałam głaskana przez P. Kocham go. Bez względu na wszystko.  Szkoda ze dzisiaj szykuje sie samotny wieczór.... i randka.... z prognozowaniem....

kobieta_zamezna : :