Najnowsze Wpisy

Bez tytułu Komentarze (8)
05. lutego 2007 12:34:00
linkologia.pl spis.pl
Na podaniu o przeniesienie do innego działu mam już wszystkie wymagane podpisy. Jeszcze termin i ustalenie wynagrodzenia. Chciałam tego bardzo ale teraz mam obawy czy słuszną decyzję podjęłam. Generalnie trzymam się kurczowo myśli, że to najwyższy czas na zmiany. Wypaliłam się, dobrze mi zrobi odrobina tlenu. Życzcie mi powodzenia na nowej ścieżce do kariery. ;)
kobieta_zamezna : :

Bez tytułu Komentarze (3)
25. stycznia 2007 10:34:00
linkologia.pl spis.pl
Dziwnie szybko mijają tygodnie... Nie zdążam zastanowić się nad jednym dniem a tu już następny... Zmienia się moje życie bardzo - oby na lepsze... jakiś taki optymizm "mimo wszystko" się mnie uczepił i niech trzyma jak najdłużej. W końcu kolejny rok zagościł na dobre, nawet przestałam pisać datę 2006 we wszelkich dokumentach.

Kluseczek ma wreszcie śnieg. Serce się cieszy...

kobieta_zamezna : :

Bez tytułu Komentarze (5)
20. grudnia 2006 08:27:00
linkologia.pl spis.pl
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...
kobieta_zamezna : :

Bez tytułu Komentarze (7)
28. listopada 2006 14:53:00
linkologia.pl spis.pl
- Mamooooooooo mgłaaaa :D - krzyknął Kluseczek zerkając przez zasłonięte okno dziś o 6.30 kiedy to zachęcałam go, że jak szybciutko wstanie i się ubierze, to do przedszkola pójdziemy "po ciemku". Zupełnie nie rozumiem jak można cieszyć się, że jeszcze ciemno jak się wstaje. Ale kto to może wiedzieć co w dziecięcej główce siedzi. Teraz juz prawie 14-ta a mgła jak była tak i jest. Ponury ten dzień, nudny jakiś...
kobieta_zamezna : :

Bez tytułu Komentarze (4)
15. listopada 2006 10:46:00
linkologia.pl spis.pl
Chyba nigdy w życiu choroba nie ścieła mnie tak jak tym razem. Nie byłam w stanie ręką, nogą ruszyć. Ale wszystko wskazuje na to że będę żyła. Złego diabli nie wezmą - powiedział mój kochany P.
kobieta_zamezna : :