Archiwum - czerwca 2006

Bez tytułu Komentarze (3)
26. czerwca 2006 13:39:00
linkologia.pl spis.pl
Tyle sie omarudziłam, że zimno, że szaro... teraz dosłownie płynę. Pootwierane co sie tylko da, wiatrak nie wyrabia na zakrętach, a papiery latają po całym biurze. Wodę piję litrami, ale nie będę narzekać... o nie!
kobieta_zamezna : :

Bez tytułu Komentarze (2)
16. czerwca 2006 10:49:00
linkologia.pl spis.pl
Chciałabym móc cofnąć czas... Nie pozwoliłabym aby ten chaos wkradł się w moje życie... miesiąc, dwa miesiące... a może kilka lat? Dziwny splot wydarzeń jak lawina doprowadził mnie do tego momentu. Na początek poukładałam sobie papiery na biurku... Cisza, spokój, dobry dzień na nadrabianie zaległości....Choć tak naprawdę powtulałabym się w gorące ciało P. Ale co tam :) Niech się chłopak wyśpi po pracy :)
kobieta_zamezna : :

Bez tytułu Komentarze (7)
06. czerwca 2006 08:39:00
linkologia.pl spis.pl
"Myślę, że nie pasujemy do siebie"... Nie powinnam była tego mówić...
kobieta_zamezna : :

Bez tytułu Komentarze (7)
05. czerwca 2006 10:06:00
linkologia.pl spis.pl

Na początku pomysł P. żeby odwiedzić jego brata w Warszawie niezbyt przypadł mi do gustu. Teraz cieszę się, że się zgodziłam. Kluseczek miał dwa dni pełne atrakcji. W ZOO widział hikokotama i inne zwierzaki, z Kolorado wyszedł mokry jak mysz, inne atrakcje też mu przypadły do gustu... nie chciał wracać do domu...

W pracy przemeblowanie, przenieśli nas do mniejszego pokoju. Moim zdaniem jest przytulniejszy... No i gg mogę użytkować bez nadzoru z nad ramienia ;)

kobieta_zamezna : :

Bez tytułu Komentarze (6)
01. czerwca 2006 09:27:00
linkologia.pl spis.pl

Szukam sponsora na LEGO city - policja albo statek piracki kapitana jakiegośtam.... PILNE!!!

Marudna jestem - tego sie własnie dowiedziałam. Nie to, żebym nie wiedziała, ale jakoś tak głupio dowiedzieć się o tym od innych. Dajcie mi jeszcze troche czasu...
kobieta_zamezna : :